Blackstone Griddle M6 40mm Thumbscrew : BS-TS-40MM
Product rating:
Product price:
Save 25%
Product SKU ! BS-TS-40MM
Product availability: In Stock
Bullet point features
Buy Now Pay Later
Description
Replacement medium length thumb screw. Sold individually. (M6 40mm Screw Length)
Compatible Models
    Blackstone
  • 1883AZ
  • 2325
  • 2420NG
  • 2367
  • 1517AZ
  • 2205CA
  • 2210CA
Technical Specs
Length (in) 2.25"
Width (in) 1.25"
Height (in) 1.25"
Threaded Length 40mm
Weight 1.00 oz
Instructions
Troubleshooting
Warranty
Shipping Information
When Will My Order Ship?
Do You Offer Express Shipping?
How Does Free Shipping Work?
Do You Ship To Canada?
Do You Ship To Alaska Or Hawaii?
Do You Ship Outside The US Or Canada?
Unfortunately, at this time we do not offer international shipping other than to Canada.
Shipping Time Estimations
Learn More About Our Shipping Information
Jump back to product information tab navigation
Description
Compatible Models
    Blackstone
  • 2420NG
Technical Specs
Length (in) 2.25"
Width (in) 1.25"
Height (in) 1.25"
Threaded Length 40mm
Weight 1.00 oz
Warranty
Shipping Info
When Will My Order Ship?
Do You Offer Express Shipping?
How Does Free Shipping Work?
Do You Ship To Canada?
Shipping Time Estimations
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
0%
0%
0%
0%
QUESTIONS & ANSWERS
If your question does not concern this specific product, use our contact form
Have a Question?
Be the first to ask a question about this.
Ask a Question
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
0%
0%
0%
0%